Alternatif Bank Mobil
Alternatif Bank A.Ş.

Ücretsiz İNDİR - App Store'da Play Store'da Huawei Store'da
İndir

Basın Bültenleri ve Duyurular

Alternatif Bank Engel Atlama Balkan Şampiyonası’nın Sponsorları Arasında Yer Aldı

09 Eylül 2019

8 Eylül’de gerçekleşen turnuvanın kapanış yarışında Alternatif Bank Usta Binicilik Kupası’nı kazanan Hasan Şentürk’e ödülünü Alternatif Bank Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yeşim Şimşek takdim etti. 

Alternatif Bank Private Banking markasıyla, estetik, uyum ve güç birlikteliğinin anlam bulduğu, binicilik sporuna destek veriyor. Binicilik alanında dünya klasmanında bir yarışma olarak kabul edilen ve 4-8 Eylül tarihleri arasında Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde gerçekleşen Uluslararası Engel Atlama Balkan Şampiyonası; her yaştan katılımcıya ve özellikle çocuklara hayvan sevgisini aşılayan yanıyla dikkat çekerken, yıldız sporculara uluslararası düzeyde tecrübe kazandırması açısından da önem taşıyor.

Şampiyonanın son günü gerçekleşen Alternatif Bank Usta Biniciler Yarışı’nı Condino 29 isimli atı ile kazanan Hasan Şentürk’e ödülünü veren Alternatif Bank Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yeşim Şimşek, organizasyona verdikleri destekle ilgili olarak “Binicilik, çok köklü ve kültürümüzde kıymetli bir yerde olan; fiziksel, ruhsal ve sosyal açıdan sunduğu sayısız faydayla insan hayvan dostluğunun, güven, uyum ve güç birlikteliğinin anlam bulduğu en özel spor branşlarından biri. Uluslararası Engel Atlama Balkan Şampiyonası ise ülkemizde gerçekleştirilen değerli organizasyonlardan biri konumunda. Alternatif Bank olarak, ülke tanıtımımıza katkı sağlayan bu şampiyonaya ve milli sporcularımıza destek vermekten mutluluk duyuyoruz.’’ dedi.

Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone