Alternatif Bank Mobil
Alternatif Bank A.Ş.

Ücretsiz İNDİR - App Store'da Play Store'da Huawei Store'da
İndir

Basın Bültenleri ve Duyurular

Alternatif Bank’a Stevie’den Dört Ödül

27 Ağustos 2019

Alternatif Bank, iş dünyasının en saygın ödülleri arasında yer alan Stevie Uluslararası İş Ödülleri kapsamında dört farklı kategoride ödüle layık görüldü. Yılın marka değişimi, bankacılık sektöründe yılın şirketi ve yılın iletişim bölümü kategorilerinde Alternatif Bank bronz ödülün, bankacılık alanında yılın üst düzey yöneticisi kategorisinde ise Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür altın ödülün sahibi oldu. 

Konuyla ilgili olarak görüşlerini paylaşan Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür “Aldığımız ödüller, ekip arkadaşlarımla beraber gerçekleştirdiğimiz özverili çalışmaları global anlamda taçlandıran özel bir anlam taşıyor. Bizim için en büyük ödül müşterilerimizin teveccühüdür. Var gücümüzle bunu sağlamak için çalışıyoruz.” dedi.

Alternatif Bank, 2019 Stevie Uluslararası İş Ödülleri kapsamında 2018 yılında gerçekleştirdiği başarılı marka dönüşümü projesi başta olmak üzere biri altın, üçü bronz olmak üzere dört farklı kategoride ödüle layık görüldü. 

Ödüllerle ilgili olarak Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür, “Uluslararası saygınlığı olan organizasyonlardan alınan ödüller bizim gibi kurumlar için her zaman bir motivasyon kaynağı. Alternatif Bank olarak 2018’de başarılı bir marka dönüşümüne imza atarak başladığımız stratejik iş planımızda çok önemli yol kat ettik. Aldığımız ödüller, ekip arkadaşlarımla beraber bu süreçte gerçekleştirdiğimiz özverili çalışmaları global anlamda taçlandıran özel bir anlam taşıyor. Ama bizim için en büyük ödül müşterilerimizin teveccühüdür. Var gücümüzle bunu sağlamak için çalışıyoruz.” diyerek görüşlerini paylaştı.

Bu yıl 16.sı gerçekleşen, uluslararası alanda şirket, kurum ve yöneticileri yıl içinde gösterdikleri performans ve sosyal hayata yansıyan pozitif katkıları çerçevesinde ödüllendiren Stevie Ödülleri, 7 farklı alanda, her yıl 70’den fazla ülkeden 12 binin üzerinde başvuru alıyor. Program kapsamında bu yılki ödüller, 19 Ekim’de Avusturya’nın başkenti Viyana’da düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek.


Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone