İNTERNET ŞUBESİ
MENÜ
Ekonomik Bülten

Ekonomik Bülten

Sizlere finans piyasalarındaki son gelişmeleri, yakın gelecekte Türkiye ekonomisinin nasıl şekilleneceği konusundaki bilgileri Alternatif Bank uzman kadrolarınca hazırlanan Ekonomik Bülten aracılığıyla ulaştırıyoruz.

Alternatif Bank Ekonomik Bülten'inden makro düzeyde ekonomik gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Alternatif Bank Yıllık Rapor

EKONOMİK GÖRÜNÜM - 2019

Alternatif Bank’la Haftaya Bakış

Alternatif Bank’la Haftaya Bakış Videolarını İzlemek İçin Tıklayınız

Alternatif Bank Gündem

18 Eylül 2019

Bankacılık Sektörü Değerlendirmesi

Temmuz 2019

Alternatif Bank ekonomik bültenlerimizin adresinize e-mail ile yollanması için e-posta adresinizi giriniz.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme’yi okudum. Kişisel verilerimin Bilgilendirme’de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.

 *Bu bültende yer alan bilgi ve yorumlar, kamuya açık, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenmiştir. Bununla beraber, gerek bu bültendeki gerekse bu bültende kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden olduğu gibi bu yayındaki bilgi ve yorumların kullanılması sonucunda yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, maddi ve manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı Alternatifbank A.Ş., iştirakleri ve bunların her türlü çalışanı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve bu tüzel veya gerçek kişilere karşı her ne nam altında olursa olsun alacak ve tazmin talebinde bulunulamaz. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. İşbu bülten üzerinde Alternatifbank A.Ş. telif hakkı olup, Alternatifbank A.Ş.’nin yazılı izni alınmaksızın herhangi bir kişi tarafından herhangi bir amaçla, kısmen veya tamamen çoğaltılamaz, dağıtılamaz veya yayınlanamaz. Alternatifbank A.Ş.’nin tüm hakları saklıdır.

Ürün veya hizmet arayabilirsiniz. Kapat