Alternatif Bank Mobil
Alternatif Bank A.Ş.

Ücretsiz İNDİR - App Store'da Play Store'da Huawei Store'da
İndir
Geri Dön
yatırımcı ilişkileri kurumsal bilgiler yonetim kurulu üyeleri leonie lethbridge  görseli

Leonie Lethbridge

Yönetim Kurulu Üyesi

Dr. Leonie Lethbridge, farklı ülkelerde şirket yönetimi, dönüşüm, operasyonlar, risk ve teknoloji alanlarında 40 yıla yaklaşan yöneticilik ve bankacılık deneyimine sahip bir profesyoneldir. Kendisi The Commercial Bank bünyesinde COO (Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı) olarak çalışmaktadır. Temmuz 2017’de The Commercial Bank’a katılmadan önce, ANZ Grup’un (Australia and New Zealand Banking Group) Kamboçya’daki ortak girişimi olan ANZ Royal’de CEO olarak görev yapmıştır. ANZ’deki 15 yıllık kariyeri boyunca Asya Bölgesi’nden Sorumlu COO, Endonezya Bölgesi’den Sorumlu COO ve Asya Pasifik Bölgesi’nden Sorumlu Vekil Risk Direktörü gibi üst düzey pozisyonlarda bulunmuştur. 

Dr. Lethbridge üst düzey yönetim alanında olduğu kadar birleşme ve satın almalar ile entegrasyon süreçlerinde başarılı bir geçmiş kariyere sahiptir. Bankacılık kariyerinden önce, telekomünikasyon, bankacılık ve finans, ve üretim gibi farklı sektörlerdeki şirketlere yönetim danışmanlığı yapmıştır. Ayrıca, bu sektörlerde yönetim kurulu üyesi görevlerini üstlenmiştir. 

Swinburne Teknoloji Üniversitesi’nden (Avustralya) doktora derecesi ve RMIT Üniversitesi (Avustralya) İnovasyon ve Hizmet Yönetimi alanında uygulamalı bilimler yüksek lisans derecesine sahip olan Dr. Lethbridge uygulamalı bilimler lisans eğitimini New South Wales Üniversitesi’nde (Avustralya) onur derecesiyle tamamlamıştır. Kendisi Alternatif Bank Yönetim Kurulu’na Ekim 2018 tarihinde katılmıştır.Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone
Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone