Kendi Aracınız İçin Saatlik Özel Şoför Hizmeti Alternatif Bank'ta!


Hizmet Hakkında

Alternatif Bank’ın size özel sunduğu Alfy şoför hizmetiyle 7 gün 24 saat kendi aracınız ile saatlik özel şoför hizmetinden yararlanırken, dışarıdaki tüm işlerinizi de evden halledebilirsiniz.

Sosyal izolasyonda olduğumuz, kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığını korumak adına "evde kal” dığımız bu günlerde, hijyen kurallarının sağlanmasına hassasiyetle özen gösteren Alfy'lerinize; alışverişinizi yaptırabilir, eczaneden ilaçlarınızı aldırabilirsiniz, kargo ve gönderilerinizin alınmasını sağlayabilir, hediyelerinizi sevdiklerinizin kapısına gönderebilirsiniz. Araçlarınızın araç muayenelerini yaptırabilir, periyodik servis bakımına ve mevsimsel lastik değişimine götürülmesini sağlayabilirsiniz. Özetle dışarıdaki tüm işlerinizi hallettirebilirsiniz.

Kullanım Koşulları

  • Alternatif Bank tarafından temin edilen ücretsiz promosyon kodu 1 saat süreli hizmet için geçerlidir.
  • Bir Saati aşan kullanımlarda ek kullanım ücreti kullanıcıya aittir.
  • İlgili promosyon kodu Alfred Concierge Tanıtım Hizmetleri A.Ş.'ye ait "Alfy" çağrı merkezi veya mobil uygulama ile kullanılabilir. 
  • Ücretsiz mobil uygulamayı indirip kayıt için gerekli olan bölümleri doldurduktan sonra GSM numaranıza iletilen doğrulama kodunu girerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Mobil uygulamaya kayıt tamamlandıktan sonra saatlik butonlarına tıklayarak, Alternatif Bank tarafından size özel tanımlanan promosyon kodu ile 1 saatlik Alfy hizmetini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
  • Detaylı bilgi için Alfred Concierge'ne ait 444 8 253 numaralı Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Alternatif Bank'ın diğer private banking ayrıcalıkları için tıklayınız. 

Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

Cep telefonu numaranızı yazın, Alternatif Bank Mobil uygulaması bir SMS ile cebinize gelsin.