İNTERNET ŞUBESİ
MENÜ

Kurumsal Finansman

KREDİ HESAPLAMA ARACI

Kurumsal Finansman

Sendikasyon Kredileri ve Club Loan’lar

Büyük tutarlı kredilerin birden fazla banka tarafından sağlanabilmesi için bankalar bir araya getirilmekte ve aynı koşullarda kredilerin kullandırılması için gereken koordinasyon sağlanmaktadır. Aynı şekilde diğer bankalar tarafından koordine edilen sendikasyon kredilerine iştirak edilmektedir.

Proje Finansman ve Yatırım Kredileri

Liman, otoyol ve havalimanı gibi altyapı projeleri, enerji projeleri ve alışveriş merkezi, konut projeleri (karma) gibi gelir yaratan gayrimenkul projeleri için uygun proje finansman modelleri geliştirilmekte ve uzun vadeli finansman sağlanmaktadır.

Satın Alım Finansmanı

Şirket satın alımlarının finansman ihtiyaçları karşılanmaktadır. Satın alınan varlığın ya da hizmetin yapısına ve özelliklerine uygun finansman yapıları oluşturularak uzun vadeli satın alım kredileri sağlanmaktadır.

Orta ve Uzun Vadeli İşletme Sermayesi Finansmanı

Firmaların işletme sermayesi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla orta ve uzun vadeli finansman modelleri geliştirilmektedir. Krediler tek seferde kullanılmaktadır. Geri ödeme planı ise firmanın nakit akışına göre belirlenerek eşit taksitli ya da esnek ödemeli olarak yapılandırılır.

Ürün veya hizmet arayabilirsiniz. Kapat