Görüntülü görüşme ile VOV Hesap açmak çok kolay!

Dilediğiniz yerden, 3 kısa adımda hemen müşterimiz olabilir ve hemen Alternatif Bank avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Görüntülü görüşme ile 3 kısa adımda kolayca müşteri olabilirsiniz.

Dilediğiniz yerden, 3 kısa adımda hemen müşterimiz olabilir ve hemen Alternatif Bank avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Şubeye gitmeden, evrak imzalamadan müşterimiz olun!

Yeni T.C. kimlik kartınızı temassız teknoloji (NFC Teknoloji) ile doğruladıktan sonra müşterimiz olmaya çok yakınsınız. Tüm işlemleri uygulamamız sizin için yapıyor.

Müşteri temsilcimizle görüşerek anında müşterimiz olun.

İşte bu kadar kolay! Hemen müşterimiz olun ve Alternatif Bank ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayın.

Hemen müşterimiz olun, toplam 500 TL’ye varan nakit iadesinden yararlanın!

Eylül - Kasım 2021 arasında görüntülü görüşme ile müşterimiz olan herkes 3 ay boyunca VOV Kart ile yapacağı harcamalarında %10 geri iade kazanıyor

kredi-kartı
Hemen Müşteri Olun

Sen de VOVla kazan VOV’la

Yatırımlarınızı VOV Hesap’ta değerlendirin 90 gün avantajlı hoş geldin faizinden yararlanın, bol bol kazanın.

%17,75 Faiz Oranı kredi-kartı 500 TL'ye Kadar Nakit İadesi
Hemen Müşteri Olun

Merak Ettiklerinizi cevaplayalım

Görüntülü görüşme ile müşteri olmakla ilgili en sık sorulan soruları cevapladık.

Şubeye gitmeden müşteri olmak güvenilir mi?

Mobil uygulamadan banka müşterisi olma sürecinde son teknoloji güvenlik yöntemleri kullanılmaktadır.NFC teknolojisi ile kimlik tarama adımında veriler, kimlikteki çipten alındığı için sahte kimlik kullanımının önüne geçilir. Süreçte canlılık kontrolü de yapılmaktadır, dolayısıyla farklı bir kişi müşterinin fotoğrafı ile bu süreci geçemez. Kimlik sahibi ile işlem yapan kişinin aynı kişi olup olmadığı hem teknolojik araçlarla hem de görüntülü görüşme sırasında müşteri temsilcimiz tarafından doğrulanmaktadır. Bilgileriniz ise güvendedir.

E-imzam yok, görüntülü görüşme ile müşteri olabilir miyim?

Şubeye gitmeden banka müşterisi olmak için e-imza’ya gerek yoktur. Kullandığımız güvenilir dijital onay yöntemleri ile belgelerinizi dijital ortamda onaylayabilirsiniz.

Kimler görüntü görüşme ile Alternatif Bank müşterisi olabilir?

Mevcutta Alternatif Bank müşterimiz olmayan ve yeni tip TC kimlik kartı bulunan, 18 yaşını aşmış herkes Alternatif Bank Mobil’den kolayca müşteri olabilir

Görüntülü görüşme ile müşteri olmak için ne yapmalıyım ve nelere ihtiyacım var?

Şubeye gitmeden Alternatif Bank Mobil’i telefonunuza indirmeniz ve “Müşteri Ol” butonuna tıklayarak yeni kimlik kartınızla birlikte başvuru adımlarını tamamlamanız yeterlidir. Müşterimiz olmak için yeni tip Türkiye Cumhuriyeti'ne ait kimliğinizin yanınızda olması gerekmektedir. Yeni kimlik kartınızı NFC teknolojisi ile cihazınıza tanıtmak için cihazınızın iPhone 7 ve üzeri model olması, IOS 14.3 ve üzeri sürümünü kullanıyor olmanız gerekmektedir. Android işletim sistemine sahip telefonlarda NFC özelliğinin bulunması yeterlidir.

Görüntülü görüşme sırasında dikkat etmem gerekenler nedir?

Uzaktan müşteri olmak için yeni tip Türkiye Cumhuriyeti kimliğinizin yanınızda olması, sizi tanımamız için aydınlık bir ortamda bulunmanız ve sağlıklı bir internet bağlantınız olduğundan emin olmanız yeterlidir.

Hazırsanız başlayalım.

Eylül - Kasım 2021 arasında görüntülü görüşme ile müşterimiz olan herkes 3 ay boyunca banka kartı ile yapacağı harcamalarında %10 geri iade kazanıyor!

Hemen Müşteri Olun phone-box
telefon-arkaplanı
first
second
third
fourth
fifth
resim-gurubu
resim-gurubu
resim-gurubu
resim-gurubu
resim-gurubu