İNTERNET ŞUBESİ
MENÜ

Bireysel Elementer Sigortalar

Bireysel Elementer Sigortalar
KREDİ HESAPLAMA ARACI

Bireysel Elementer Sigortalar

Konut Sigortası

Konut Sigortası, evinizi yangından yıldırıma, taşıt çarpmasından hırsızlığa, hatta elektronik eşyanıza gelecek zarara kadar güvence altına alır.

Kasko Sigortası

Kasko sigorta ile aracınızı, trafik kazalarından hırsızlığa kadar türlü hasar ve kayba karşı güvenceye alabilirsiniz.

Seyahat Sigortası

Seyahat sigortası, seyahat sırasında ortaya çıkabilecek trafik kazaları, yolculuk iptalleri veya uçak seferinin gecikmesi gibi çeşitli risklere karşı güvence sağlar. Böylece, çeşitli seyahat risklerinden mali durumunuzun etkilenmemesini sağlayabilirsiniz.

Kart Koruma Planı

Sağlık ve Seyahat Sigortaları

Kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderlerini güvence altına alarak sigortalıya kaliteli sağlık hizmetinden faydalanma imkanını sunan sigortadır.
Sigortalıların sadece zorunlu tutulan 30.000 Euro’luk sağlık teminatlarına değil; bagajın kaybolmasından tarifeli bagajların zarar görmesi, çalınması veya gecikmesine kadar, kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderlerini güvence altına alan sigortadır.

Alternatif Bank Acil Sağlığım Sigortası

Acil Sağlığım Sigortası ile hayatınızı tehdit edebilecek hastalık/kaza durumlarında kaliteli sağlık hizmetinden faydalanma imkanı sunar.

Acil Sağlığım Sigortası iki ana teminattan oluşmaktadır.

  • Yatarak ve ayakta tedavi masraflarını içeren yıllık 'Acil Tedavi Teminatı'
  • Yardım Teminatı (Tıbbi Danışmanlık ve Ambulans Hizmetleri)

Acil Sağlığım Sigortası (ferdi kazalı) planda ise bu teminatlara ek olarak 18 yaşından büyük kişilere Ferdi Kaza Teminatı verilmektedir.

Acil Sağlığım Sigortası ile teminat altına alınan durumlar ve hastalıklar:

  • Trafik kazası
  • Suda boğulma
  • Darp ve benzeri genel vücut travması (yüksekten düşme, uzuv kopmaları, tüm kırıklar ve çıkıklar, darbe sonucu sinir kopmaları ya da kesilmesi, akut masif kanamalar vb.)
Ürün veya hizmet arayabilirsiniz. Kapat