Bonus Business Card

Alternatif Bank Bonus Business Card İle Tanışın 200TL Bonus Kazanın!

Alternatif Bank Bonus Business Nedir?

Alternatif Bank Bonus Business Card, şirketiniz adına tahsis edilen, şirket yönetici ve çalışanları tarafından tüm şirket harcamaları için kullanılabilen ticari bir kredi kartıdır. 

Alternatif Bank Business Card ile iş ve özel harcamalarınızı kolayca ayırabilir ve sistemli şekilde takip edebilirsiniz. Üstelik bonus üye işyerlerinden yaptığınız alışverişlerden bol bol bonus kazanır ve şirket harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

Alternatif Bank Bonus Business Ürün ve Hizmet Ücretleri

Alternatif Bank Bonus Business ürün ve hizmet ücretlerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Masraflar


Kart TürüAsıl Kart Yıllık Üyelik Aidatı
Ek Kart Yıllık Üyelik Aidat
Alternatif Bank Bonus Business Card
-130 TL


Alternatif Bank Bonus Business ile İlgili Merak Ettikleriniz

Kart başvurusunu nasıl yapabilirim?

Alternatif Bank Bonus Business başvurunuzu Alternatif Bank Şubeleri’nden yapabilirsiniz. Size en yakın Alternatif Bank Şubesi’ni bulmak için tıklayınız

Kart şifresini nasıl alırım?

Alternatif Bank Bonus’u kullanmadan önce kartınız için bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. Kart şifrenizi SMS ile almak isterseniz; sistemimizde kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan aralarında birer boşluk bırakarak KKSIFRE, kartınızın son 4 rakamı ve kartınızın arka yüzünde bulunan 3 haneli güvenlik numarasını yazarak 4055’e gönderebilirsiniz. (Örnek; KKSIFRE 1234 123). Kart şifrenizi Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak almak isterseniz; 444 00 55'i arayarak şifrenizi alabilirsiniz.

Ekstre dönemleri sabit mi? Hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihi arasında kaç gün var?

Hesap kesim tarihleri şirketinizin nakit akışına uygun olarak ay içerisinde birçok alternatif tarih için tanımlanabilir. Hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihi arasında 5 günlük bir süre bulunmaktadır.

Minimum ödeme oranı nedir?

Alternatif Bank Bonus Business Kart’ta minimum ödeme oranı %10’dur.

Bonus Business kartımda biriken puanları nasıl kullanabilirim?

Alternatif Bank Bonus Business Card ile Bonus üye işyerlerinde yaptığınız alışverişlerden Bonus kazanırsınız. Çalışanlarınızın kullandığı Bonus Business Card’ta toplanan bonusları tek bir kartta biriktirebilir ve şirket masrafları için kullanabilirsiniz.

Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

Cep telefonu numaranızı yazın, Alternatif Bank Mobil uygulaması bir SMS ile cebinize gelsin.