Alternatif Bank Mobil
Alternatif Bank A.Ş.

Ücretsiz İNDİR - App Store'da Play Store'da Huawei Store'da
İndir

Basın Bültenleri ve Duyurular

Alternatif Bank, GastroClub Üyeliği ile Müşterilerine Mayıs Ayında da Kazandırmaya Devam Ediyor

23 Mayıs 2023

Dijital bankacılık alanında sunduğu yenilikçi çözümlerle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam eden Alternatif Bank, Türkiye’nin en büyük ayrıcalıklar kulübü olan GastroClub’la gerçekleştirdiği iş birliği ile Mayıs ayında da birbirinden avantajlı fırsatları müşterilerine sunuyor. Alternatif Bank Mobil kullanıcıları, bankanın mobil uygulaması üzerinden GastroClub üyeliğini kolayca başlatarak, 25 şehirde 1000’den fazla restoranda indirim ve ikramların yanında, akaryakıt, e-ticaret, paket servis, süpermarket, kuru temizleme ve giyim gibi hayatın her alanında %50’ye varan indirimlerle alışveriş yaparak Alternatif Bank müşterisi olmanın farkını yaşıyor.

GastroClub üyesi Alternatif Bank müşterileri Mayıs ayı kampanyası kapsamında, CarrefourSA’da her 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde %10 değerinde nakit iade, Aytemiz istasyonlarından yapacakları akaryakıt harcamalarında da %3 indirim fırsatından yararlanıyor. Müşterilere ayrıca Macrocenter on-line alışverişlerinde %10, Servet Şekerleme’de %25, Pişir’de %20, Malatya Pazarı Palancı’da %15 ve Pastacıdan alışverişlerinde 75 TL indirim sunuluyor. 

Alternatif Bank’ın müşterilerinin hayatına değer katan GastroClub üyeliği kapsamındaki diğer tüm indirim, kampanya ve ayrıcalıkların detaylarına Alternatif Bank Mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.

Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone