Alternatif Bank Mobil
Alternatif Bank A.Ş.

Ücretsiz İNDİR - App Store'da Play Store'da Huawei Store'da
İndir

Basın Bültenleri ve Duyurular

Alternatif Bank Mobilden Yatırım Hesabı Açanlar Borsa Anlık Verilerine Ücretsiz Erişebiliyor

15 Haziran 2023

Dijital çağın en büyük gereksinimlerinden olan kolaylık ve hızı kendi hizmetlerine entegre ederek faaliyetlerini genişleten Alternatif Bank, müşterilerine mobil uygulamasını kullanarak yatırım hesabı açma imkanı sunuyor. Müşteriler Alternatif Bank Mobil uygulaması üzerinden, “yatırım ve döviz” seçeneğinde bulunan uygunluk testini tamamlayıp yatırım hesabı açılışını hızlı bir şekilde tamamlayabiliyor. Hesap açılışının ardından müşteriler, Alternatif Bank Mobil içerisinden yatırım uygulaması Alternatif Trader’a erişerek işlemlerini yapabiliyor. Müşteriler açtıkları yatırım hesabından hisse alış-satış, fon işlemleri ve halka arz gibi birçok işlemi kolayca gerçekleştirebiliyor.

Müşterilerinin birikimlerine değer katmak için hizmet sunan Alternatif Bank, mobil uygulaması üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yatırım hesabı açanlara, sınırlı bir süre için borsa anlık verilerini ücretsiz görüntüleme fırsatı da sunuyor. Alternatif Bank müşterileri, Alternatif Yatırım hesabı açtıklarında, borsa verilerini ücretsiz görüntülemenin yanı sıra gerçek zamanlı (real time) olarak da takip edebiliyor. 

Konuyla ilgili değerlendirmelerini paylaşan Alternatif Bank Genel Müdür Yardımcısı Gökay Dede, “Bankacılık uygulamalarını herkes için kolaylaştıran dijital çözümlerimizle, benzersiz bir müşteri deneyimi sağlamak için çalışıyoruz. Bu kapsamda mevduat ürünlerimizin yanı sıra son dönemde müşterilerimize sunduğumuz çözümlerimizden biri de, mobil uygulamamız üzerinden yatırım hesaplarını birleştiren entegrasyon oldu. Bu sayede müşterilerimiz ücretsiz ve eş zamanlı borsa verilerine ulaşabiliyor, mobil uygulamamız üzerinden halka arz işlemlerini kolayca takip edip başvurabiliyor. Mobilden yatırım hesabı açma uygulamamız hayata geçeli henüz birkaç ay olmasına rağmen kullanıcılardan yoğun ilgi gördü. Mobilden yatırım hesabı açılışının devreye alınmasıyla, dijital kanallarımızdan açılan toplam yatırım hesabı sayısının önceki aya göre 4 katına ulaştığını gözlemledik. Önümüzdeki dönemde de müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ve değer katan dijital ve mobil bankacılık çözümlerini geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone