Alternatif Bank Mobil
Alternatif Bank A.Ş.

Ücretsiz İNDİR - App Store'da Play Store'da Huawei Store'da
İndir

Basın Bültenleri ve Duyurular

Alternatif Bank’ta VOV Hesaplılar, %47 faiz oranıyla vade beklemeden her gün kazanmaya devam ediyor!

12 Aralık 2023


Alternatif Bank’ta birikimlerini avantajlı faiz oranlarıyla değerlendirmek isteyen müşteriler, VOV Hesap’la sürekli kazanmaya devam ediyor. %47 hoş geldin faiz oranı ve günlük vade esnekliğiyle her gün kazanan VOV Hesap sahipleri, vade sonu beklemeden paralarını diledikleri zaman çekip yatırabilirken aynı zamanda dijital kanallar üzerinden gerçekleştirecekleri EFT, FAST veya havale gibi işlemlerini de ücretsiz bir şekilde yapabiliyor. 

Sunduğu avantajlarla müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam eden Alternatif Bank, birikimleri için kazançlı getiriyi hedefleyenlere piyasadaki yüksek ve avantajlı mevduat faiz oranlarından birini sunuyor. Yeni yatırım fırsatlarına ulaşmak isteyenlere ise esnek ve kazançlı çözümler sunan Banka, vade bekleme derdine de son vererek müşterilerine paralarını diledikleri an çekip yatırma imkanı tanıyor. Hafta sonları dahil günlük faiz kazanan VOV Hesap sahipleri, dijital kanallar üzerinden yapacakları havale ve EFT’lerde işlem ücreti ödemiyor.

VOV Hesaplı olmak için Alternatif Bank Mobil uygulaması üzerinden görüntülü görüşmeyle müşteri olunabilirken, detaylı bilgiye ise www.alternatifbank.com.tr web sitesinden ulaşılabiliyor.

  


Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone
Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone