Basın Bülteni ve Duyurular

Alternatif Bank’ın Faaliyet Raporu’na bir ödül de ARC Awards’tan

28 Ağustos 2018

Alternatif Bank’ın marka değişiminin vurgulandığı 2017 Yılı Faaliyet Raporu, iş ve finans çevrelerince faaliyet raporlarının Oscar’ı olarak değerlendirilen ARC Awards’ta “Ulusal Bankalar Kapak Tasarımı’’ kategorisinde bronz ödülün sahibi oldu.

Alternatif Bank’ın 2017 Yılı Faaliyet Raporu, aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. LACP Vision Awards’ın ardından iş ve finans dünyası tarafından faaliyet raporlarının Oscar’ı olarak kabul edilen ARC (Annual Report Competition) Ödülleri’nde Ulusal Bankalar Kapak Tasarımı kategorisinde ödül aldı.

Bağımsız ödül kuruluşu The Mercomm tarafından her yıl düzenlenen uluslararası prestije sahip ARC Awards’a bu yıl 34 ülkeden 2.199 faaliyet raporu katıldı.

Alternatif Bank’ın 2017 Faaliyet Raporu tasarımı, “Sağlam Temeller Üzerinde Yeni Bir Gelecek” mottosu ile bankanın marka değişiminden yola çıkılarak hazırlandı. Kapak tasarımında, eski ve yeni logo özel bir baskı tekniği sayesinde hareketlendirilerek markanın ABank’tan Alternatif Bank’a dönüşümü vurgulandı.

Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Alternatif Bank olarak yenilenen marka yüzümüzü ve bankacılık anlayışımızdaki değişimi yansıtan faaliyet raporumuzun, üst düzey tasarım standartlarının ödüllendirildiği uluslararası ARC Awards’da önemli bir ödüle lâyık görülmesinden mutluluk duyuyoruz. Bu tür prestijli ödülleri, kaliteli iş ve hizmet anlayışımızın bir yansıması olarak görüyoruz.’’ dedi.


VOV Hesaplama Aracı

VOV hesaplama aracı ile faiz oranlarını görün ve mevduat başvurunuzu anında yapın!

Ekstra Hesap Hesapla
Mevduat Hesaplama Aracı

Mevduat hesaplama aracı ile faiz oranlarını görün ve mevduat başvurunuzu anında yapın!

Kredi Hesaplama Aracı

Kredi hesaplama aracı ile faiz oranlarını görün ve kredi başvurunuzu anında yapın!

Ticari Taksitli Kredi Hesaplama Aracı

Kredi hesaplama aracı ile faiz oranlarını görün ve kredi başvurunuzu anında yapın!

Nakit Döngüsü Hesapla (Finansal)
Nakit Döngüsü Hesapla (Zaman)
Tahvil ve Bono Hesapla
Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

Cep telefonu numaranızı yazın, Alternatif Bank Mobil uygulaması bir SMS ile cebinize gelsin.