Alternatif Bank Mobil
Alternatif Bank A.Ş.

Ücretsiz İNDİR - App Store'da Play Store'da Huawei Store'da
İndir

Basın Bültenleri ve Duyurular

Alternatif Bank’ta İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hale Ökmen Ataklı Oldu

26 Ekim 2021

Danışman ve basiretli bankacılık anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Alternatif Bank’ta İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine sektörün tecrübeli ismi
Hale Ökmen Ataklı getirildi.

Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür atamayla ilgili olarak: “Banka olarak yürüttüğümüz tüm çalışmaların merkezinde ‘insan ve değerler’ odaklı yaklaşımımız bulunuyor. Bu yaklaşımımız organizasyonel gelişim adına temel dayanağımız olan Alternatif Bank ekolünü güçlendirmek için bize adeta bir pusula olarak yön gösteriyor. Alternatif Bank olarak, sunduğumuz hizmetlerde en önemli paya sahip olan yetkin insan kaynağımıza yatırım yapmaya devam ediyor, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalite çıtasını her geçen gün daha yukarı taşıyoruz. Bu doğrultuda, çalışanlarımızın gelişimine yönelik projelerimize devam edeceğiz. Bu yolculukta aramıza yeni katılan İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Hale Ökmen Ataklı’nın sektördeki tecrübesiyle bankamıza güç katacağına yürekten inanıyorum” dedi.

Hale Ökmen Ataklı ise “Sahip olduğu bankacılık anlayışı, sunduğu ürün ve hizmetlerle sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Alternatif Bank Ailesi’ne katılmaktan mutluluk duyuyorum.  Kendi ekolü ve kurum kültürüyle büyümeye önem veren bir vizyona sahip olan yeni kurumumda, tecrübeli yönetim ekibinin de desteğiyle yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam edeceğimize inanıyorum. Alternatif Bank işveren markasını değerlerle güçlendirmeye, insan kaynağımızı, Bankamızın stratejileri doğrultusunda çağın gereklerine uygun yeni uygulamalarla zenginleştirmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz.” diyerek görüşlerini paylaştı.

Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone