Alternatif Bank Mobil
Alternatif Bank A.Ş.

Ücretsiz İNDİR - App Store'da Play Store'da Huawei Store'da
İndir

Basın Bültenleri ve Duyurular

Şubelerimiz Çalışma Saatleri Değişikliği Hakkında

16 Mayıs 2021

Değerli Müşterilerimiz,

Koronavirus salgınının dünyayı etkisine aldığı bugünlerde sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı en büyük önceliğimiz. Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak ve bankacılık hizmetlerimizin devamlılığını sağlamak için aldığımız önlemler hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz.

Kendi çalışma ortamlarımız için Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’nın yönlendirmelerini yakından takip ediyor, bu doğrultuda tüm çalışanlarımıza sürekli bilgilendirme ve hatırlatmalarla birlikte sosyal mesafenin artırılmasını sağlayacak önlemler almaya devam ediyoruz. 

Eğitim ve etkinliklerin ertelenmesi, iş seyahatleri ve toplantıların asgari düzeye indirilmesi, şube ve genel müdürlük çalışanlarımız için uzaktan bağlantı ve evden çalışma modeli uygulamaları gibi önlemlerin yanı sıra tüm lokasyonlarımızda ve ATM'lerimizde yüksek hijyen standartlarında temizlik çalışmaları yürütüyoruz. Bunlara ek olarak şubelerimizde para ile teması olan çalışanlarımızın eldiven ve maske gibi koruyucu ekipmanlar kullanmasını sağlıyoruz.

17 Mayıs 2021 Pazartesi günü itibarıyla 09.00-12.30 ve 13.30-17.00 saatleri arasında hizmet vermeye başlayacaktır. Bu süreçte kendi şube lokasyonunda bulunmayacak olan şube çalışanlarımız evden hizmet vermeye devam edecek olup, ihtiyaç duyduğunuzda şube ve portföy yöneticilerimize telefon ve e-posta ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

Sosyal mesafemizi korumak için bankacılık işlemlerinizde öncelikli olarak internet ve mobil bankacılık kanallarımızı, nakit ihtiyaçlarınız içinse ATM’lerimizi kullanmanızı rica ederiz.

Her türlü bilgi için; 444 00 55 no’lu Müşteri İletişim Merkezimizi arayabileceğinizi hatırlatır, sağlıklı günler dileriz.

Şubelerimizin iletişim bilgilerine ulaşmak için tıklayın.


Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone