Alternatif Bank Mobil
Alternatif Bank A.Ş.

Ücretsiz İNDİR - App Store'da Play Store'da Huawei Store'da
İndir

Alternatif Bank’ta Yaşam

Birlikte çalışırken, birlikte gelişen ve eğlenebilen bir aileyiz

Alternatif Bank’ta Yaşam

İnsan Kaynakları uygulamalarımızın merkezi çalışanlarımızın mutluluğudur. İş ve özel yaşam arasındaki keskin çizginin modern iş hayatı ile artık değiştiğini görüyoruz. Bu doğrultuda amacımız çalışanlarımızın iş&özel yaşam dengesini kurabilmeleri için her an yanlarında olmak ve onları destekleyerek ailemizin değerli bir parçası olduklarını hissettirebilmek.

Kariyer ve eğitim planlamalarımızla iş hayatlarında gelişimlerini sağlarken,  İç iletişim ve Kurum Kültürü projelerimiz ile de özel günlerinde yanlarında oluyor, günlük iş rutini içinde molalar vererek sosyalleşebilecekleri ortamlar  sunuyoruz. 

Alternatif  Bank’ta Yaşamda Sizi Neler Bekliyor?

Yeni Nesil Çalışma Modelimiz AlterFlex: Alternatif Bank olarak “AlterFlex” adıyla hayata geçirdiğimiz esnek çalışma modelimiz, işin ve çalışanın yeni dünyası ile uyumlu bir çalışan deneyimi anlayışımızı yansıtıyor. AlterFlex hem uzaktan çalışmayı hem de esnek çalışmayı birlikte sunan yeni nesil çalışma modelimiz. Bu kapsamda Genel Müdürlük çalışanlarımız yıl boyunca Pazartesi ve Cuma günleri uzaktan çalışabiliyorlar. Esnek mesai saatleri uygulamamızda ise Genel Müdürlük çalışanları çekirdek saat olarak belirlediğimiz 10:00-16:00 arasında ofiste olacak şekilde, mesai başlangıç ve bitiş saatlerini bir saatlik öğle yemeği le birlikte toplam 9 saate tamamlayarak diledikleri gibi belirleyebiliyorlar. Esnek çalışma saatleri aynı zamanda uzaktan çalışma günlerinde de uygulanabilmekte. AlterFlex kapsamında, görevi gereği uzaktan çalışamayacak Genel Müdürlük ekiplerimize ve tüm şube çalışanlarımıza ise yıllık ekstra iki gün idari izin tanımlanmakta.

Doğum Günleri: Çalışanlarımıza doğum günlerinde tanıdığımız 1 günlük izin ile çalışma arkadaşlarımızın bu mutlu günlerini aileleri ve sevdikleri ile birlikte kutlamalarını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra Alternatif Bank Ailesi olarak biz de çalışma arkadaşımızın kendi istediği gibi tasarlayabileceği özelleştirilmiş hediyelerimizle mutluluklarına ortak oluyoruz.

Evlilik: Hepimizin hayatında unutulmaz bir yere sahip bu önemli süreçte, çalışma arkadaşlarımıza  değerli eşleri ile birlikte keyifli bir akşam yemeği fırsatı sunuyoruz.

Alternatif Bank’lı Bebeklerimiz: Ailemize yeni katılan minik Alternatif Bank’lılarımızın mutluluğunu tüm çalışma arkadaşlarımızla ile paylaşıyor, bu özel günlerini hediyelerimizle kutluyoruz.

Özel Günler: Özel günlerde çalışanlarımız için hediyelerimizi sosyal sorumluluk anlayışı ile belirliyor, bu vesile ile toplumsal gelişimimizi de destekliyoruz.

AlternaFİT: Genel Müdürlük binamızda yer alan spor salonumuzda profesyonel antrenörler eşlinde fitness yapma imkanımızın yanı sıra, Kickbox, Yoga, Zumba ve Pilates gibi grup derslerimiz ile de öğle aralarında enerji topluyoruz.

Sanat Atölyelerimiz: Her ay farklı bir sanat dalına özel düzenlediğimiz  atölyelerimizle, çalışma arkadaşlarımızın günlük iş yoğunluklarına kısa “Bi’Mola” vererek farklı bir sanat dalı ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Alternatif Bakış Seminerlerimiz: İş hayatı dışında çalışma arkadaşlarımızın, özel ilgi alanlarına dair( sinema, fotoğraf, sağlıklı beslenme vb.) her ay farklı bir uzman konuşmacı ile bir araya geliyor, ortak ilgi alanlarımızı birlikte keşfediyoruz.

Çalışan Destek Programımız: Çalışan Destek Programımız, en değerli varlığımız olan çalışanlarımızın özellikle başa çıkmakta zorlandıkları konularda 7/24 yanlarında olan bir hizmet paketi.

Çalışanlarımız ya da aile bireylerinin özel hayatlarında stres yaratan ya da çözüm bulmakta sıkıntı yaşadıkları her alanda (sağlık, yeni doğan bakımı, finansal, hukuki, teknolojik konular gb.) konusunun uzmanları tarafından telefonla ve gerekli olması halinde yüz yüze destek alabiliyorlar. 


İlginizi Çekebilir

Vizyon ve Misyon

Hizmet odaklı bankacılık anlayışımız ile müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmayı hedefliyoruz.

The Commercial Bank Hakkında

1975 yılında Katar’ın ilk özel bankası olarak kurulan The Commercial Bank, Katar ekonomisinin lider finans kuruluşları arasında yer alıyor.

İştiraklerimiz

İştiraklerimiz olan Alternatif Lease ve Alternatif Yatırım aracılığı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel finansal çözümleri çeşitlendirerek sunuyoruz.

Alternatif Bank Mobil Yenilendi!

Yenilenen Alternatif Bank Mobil’i App Store, Google Play Store ve Huawei App Gallery üzerinden cihazınıza indirebilirsiniz.

Alternatif Bank Mobil Yenilendi!
Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone
Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone