Alternatif Bank Mobil
Alternatif Bank A.Ş.

Ücretsiz İNDİR - App Store'da Play Store'da Huawei Store'da
İndir

Alternatif Bank Gelişim Merkezi

Sürekli gelişim ve yüksek performans odağımızla çalışanlarımızı geleceğe hazılıyoruz.

Alternatif Bank Gelişim Merkezi

"Çalışanlarının gelişimi için yenilikçi ve çözüm odaklı gelişim merkezi olmak" vizyonunu benimseyen Alternatif Bank Gelişim Merkezi, klasik eğitim yaklaşımından farklı olarak dünyadaki trendlere uygun yenilikçi gelişim çözümleri sunmaktadır.

Teknik eğitimlerin yanı sıra, yeni nesil yetkinlikler ile çalışanlarımızına sürekli gelişim yolculuğu tasarlıyoruz. Profesyonel eğitim danışmanlarının yanı sıra, iç eğitmenlerimiz ile de kurum içi bilgi paylaşımını önemsiyoruz. Bu doğrultuda çalışma arkadaşlarımıza “eğitimcinin eğitimi” sertifika programı ile yeni yetkinlikler kazandırıyoruz.

Eğitimlerimiz sınıf içi eğitimlerin yanı sıra, sanal sınıflar ve web tabanlı eğitim platformumuz DinamiK@mpüs üzerinden de verilmektedir.

Alternatif Bank Gelişim Merkezi çatısı altında  düzenlediğimiz eğitim ve gelişim faaliyetlerinin bazıları:

Oryantasyon Programımız:

Bankamızda işe yeni başlayan çalışma arkadaşlarımız için düzenlediğimiz, oryantasyon programları ile, çalışanlar işin gerektirdiği teknik bilgilerin yanı sıra kurum kültürümüzü de yakından tanıma fırsatı bulmaktadır.

Bankacılık Eğitimlerimiz:

Çalışanlarımızın teknik bilgilerini artırmaya yönelik bankacılık eğitimleri ile uzmanlık konularında gelişimleri sağlanmaktadır. Güncel teknik yetkinlikler için üniversitelerle işbirliği yapılarak çeşitli sertifika programları ve özel programlar düzenlenmektedir.

Kişisel Gelişim Eğitimlerimiz:

Mindfullness, kişisel marka yönetimi, networking gibi yeni nesil yetkinlikleri geliştirmeyi hedefleyen özel eğitimler tasarlanmaktadır.

Liderlik ve Yetenek Programlarımız:

Alternatif Bank Gelişim Merkezi’nin çalışmaları kapsamında ayrıca “Management Trainee (MT)” ve “Yetenek Yönetimi” programlarına özel ve uzun süreli eğitimler düzenlenmektedir. Danışmanlar, akademisyenler ve iç eğitmenlerimiz tarafından verilen sınıf içi eğitimlerin yanı sıra uzaktan eğitimlerle de çalışanlarımızın gelişimi desteklenmektedir.

İç Koçluk ve Mentorluk Merkezimiz:

Çalışanlarımıza, bireysel farkındalıklarına destek olarak performanslarına katkı sağlamak amacıyla liderlerimizden koçluk ya da tecrübeli çalışma arkadaşlarımızdan mentorluk alma imkanı sunulmaktadır.

Gelişim Kataloğumuz:

Her yıl bölüm ve görevlere özel, teknik, kişisel gelişim ve liderlik alanlarında çok sayıda farklı eğitim başlığından oluşan Gelişim Kataloğu tasarlanmaktadır. Gelişim Kataloğu, sınıf ve sanal sınıf ortamlarında atölyeler, simülasyon ve vaka çalışmaları gibi çeşitli eğitim yöntemleri ile zenginleştirilmektedir. 

Gradus:

Çalışanlarımızın sürekli gelişmesine ve sektörü yakından takip ederek ilgi alanlarında uzmanlaşmasına olanak sağlayacak “Yüksek Lisans” desteği sağlayan bir programdır. Yönetmen ve altı unvanlar için Yüksek Lisans/MBA, Müdür ve üzeri unvanlar için Executive MBA desteği sağlanmaktadır.

Genç Yetenek Programımız:

Bankamızda staja başlayan üniversite öğrencilerine yönelik hazırlanan bu program ile; stajyerlerimize bankacılık sektörünü tanıtmak ve onları kurumsal hayata hazırlamak amaçlanmaktadır. Teknik eğitimlerin yanı sıra kişisel gelişim eğitimleri de programda yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir

Vizyon ve Misyon

Hizmet odaklı bankacılık anlayışımız ile müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmayı hedefliyoruz.

The Commercial Bank Hakkında

1975 yılında Katar’ın ilk özel bankası olarak kurulan The Commercial Bank, Katar ekonomisinin lider finans kuruluşları arasında yer alıyor.

İştiraklerimiz

İştiraklerimiz olan Alternatif Lease ve Alternatif Yatırım aracılığı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel finansal çözümleri çeşitlendirerek sunuyoruz.

Alternatif Bank Mobil Yenilendi!

Yenilenen Alternatif Bank Mobil’i App Store, Google Play Store ve Huawei App Gallery üzerinden cihazınıza indirebilirsiniz.

Alternatif Bank Mobil Yenilendi!
Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone
Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone