Alternatif Bank Mobil
Alternatif Bank A.Ş.

Ücretsiz İNDİR - App Store'da Play Store'da Huawei Store'da
İndir

Kariyer Yönetimi

Çalışanlarımızın kariyer yolculuklarında danışmanlık yapıyor, performans ve yetkinliklerine uygun yatay ve dikey kariyer fırsatları ile gelişimlerini destekliyoruz.

Kariyer Yönetimi

Kariyer yönetiminde temel amacımız, yöneticilerimizi, kurum kültürümüz ile yetişen çalışanlarımız arasından yetiştirmek, çalışanlarımıza yetkinlikleri doğrultusunda kendilerine uygun seçebilecekleri kariyer fırsatları yaratabilmektir. Bu doğrultuda çalışanlarımız ile yaptığımız kariyer görüşmeleri ile, mevcut ve gelecekte rol alabilecekleri görevlere dair gelişim planlaması yapıyoruz.

Alternatif Kariyer : Bankamızda yatay & dikey kariyer imkanı sağlayabilecek tüm açık pozisyonlarımızı öncelikli olarak çalışanlarımız ile paylaşıyor, onlara kariyer zenginliği fırsatı sunuyoruz. Çalışanlarımız kendileri için uygun buldukları ilanlara, herhangi bir onaya tabii olmadan, gizlilik ilkesi çerçevesinde başvuruda bulunabilirler. Kriterlere uygun çalışanlarımız mülakat sürecine dahil edilirler. Tüm değerlendirme süreçleri olumlu sonuçlanan çalışanlarımız iç geçiş imkanından faydalanarak yeni pozisyonlarında görevlerine başlayabilirler. 

Kariyerinde Yol Açık : Management Trainee programımız ile; kariyer yolculuklarının henüz başında olan, yeni mezun, Bankacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızı aramıza katıyoruz. Genel Yetenek & İngilizce sınavları, örnek vaka çalışmaları ve mülakatlardan oluşan eleme süreçlerini başarı ile geçerek aramıza katılan genç arkadaşlarımız, onlar için tasarladığımız teorik ve güncel uygulamalardan oluşan detaylı eğitim programına katılma şansı yakalıyorlar. Eğitim programı kapsamında yer alan rotasyon uygulamamız ile arkadaşlarımıza bankamız içindeki farklı bölümleri de deneyimleyebilme fırsatı sunuyoruz. 

GelecekSEN : Üniversitelerin 3. ve 4. sınıf ve yüksek lisans öğrencilerine tanıdığımız 3 - 6 aylık uzun dönem staj imkanı ile öğrencilere; sektörümüzü, bankamızı ve bölümlerimizi yakından tanıma ve deneyimleme  imkanı sağlıyoruz. 

Lider Gelişim Programı : Alternatif Bank ailesi olarak “Birlikte Hep İleri” mottomuz ile bankamızı ve çalışanlarımızı geleceğe hazırlıyoruz. Yönetici adaylarımızı belirlemeye yönelik gelişim merkezi uygulaması olan Lider Gelişim Programı’mız ile yöneticilerimizi kendi içimizden yetiştiriyoruz.  


İlginizi Çekebilir

Vizyon ve Misyon

Hizmet odaklı bankacılık anlayışımız ile müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmayı hedefliyoruz.

The Commercial Bank Hakkında

1975 yılında Katar’ın ilk özel bankası olarak kurulan The Commercial Bank, Katar ekonomisinin lider finans kuruluşları arasında yer alıyor.

İştiraklerimiz

İştiraklerimiz olan Alternatif Lease ve Alternatif Yatırım aracılığı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel finansal çözümleri çeşitlendirerek sunuyoruz.

Alternatif Bank Mobil Yenilendi!

Yenilenen Alternatif Bank Mobil’i App Store, Google Play Store ve Huawei App Gallery üzerinden cihazınıza indirebilirsiniz.

Alternatif Bank Mobil Yenilendi!
Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone
Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone