Alternatif Bank Mobil
Alternatif Bank A.Ş.

Ücretsiz İNDİR - App Store'da Play Store'da Huawei Store'da
İndir

Nakliyat Sigortaları

Nakliyatlarınızı güvence altına alan Nakliyat Sigortaları Alternatif Bank’ta!

Nakliyatlarınızı güvence altına alan Nakliyat Sigortaları Alternatif Bank’ta!

Nakliyat Sigortaları, nakliyatını gerçekleştirdiğiniz malları ve nakliyat yaptığınız uçak, gemi, kamyon gibi araçları güvence altına alan sigorta ürünüdür.

Emtia Sigortası

Gemi, uçak, kamyon ya da tren gibi araçlarla taşınan mallar bu sigorta ile poliçede yer alan şartlar ve klozlar uyarınca bir kaza ya da bir olaya bağlı olarak fiziken zarar görmesi durumunda teminat altına alınmaktadır. Bir başka yük taşıma sigortası olan Kıymet Taşıma Sigortası ürünü ile altın ve benzeri değerli madenler ve taşlar, mücevher, nakit para ve benzeri kıymetli malların taşıma aracı ile taşınması sırasında, bir kaza sonucunda zarar görmesi veya silahlı gasp ve soygun riskleri teminat altına alınmaktadır.

Abonman Sigortası

Bu poliçe ile sigortacı ile sigortalının önceden anlaştığı teminat limiti, şart, fiyat ve süre çerçevesinde, yapılan tüm sevkiyatlar yükleme ihbarının zamanında yapılıp yapılmadığına bakılmaksızın teminat altındadır. Abonman poliçelerin süresi genellikle bir yıldır.

FFL (Freight Forwarder Liability)

Uluslararası nakliyat yapan firmaların gelişimine paralel büyüyen risklerini profesyonel olarak dağıtmak ve hukuken sorumlu oldukları nakliye hasarlarından korunmak için FFL (Freight Forwarder Liability) poliçeleri yapılmaktadır.

Nakliye aracısı/komisyoncusunun sevkiyatın düzenlenmesine yardımcı olan sıfatı ile gerçekleştirdiği aktiviteler sırasında, bir kontrata, uluslararası konvansiyona, kanunlara ve genel hukuka bağlantılı, nakliye konumundaki hamuleye ilişkin veya hamuleden kaynaklanan kayıp ve hasarlar ile ilgili olarak sigortalının aracılık yapması nedeniyle ortaya çıkabilecek yük sahibine karşı yasal sorumluluklarını poliçede belirtilen özel şart ve limitler doğrultusunda kapsar.

C.M.R.

C.M.R. Sigortaları, uluslararası taşıyıcı firmaların, taşımayı taahhüt ettiği mallara gelebilecek zararlar nedeniyle oluşacak sorumluluklarını, C.M.R. Konvansiyonu hükümleri tahtında temin eden sigortalardır.

Gemi Gövde Sigortası

Tekne ve Makine Sigortaları, teknenin gövde, makine ve ekipmanlarını sefer esnasında, limanda, demirde iken veya tamir ve bakım esnasında çeşitli risklere karşı güvence altına alan sigorta türüdür.

Tekne/Yat Sigortası

Yat Sigortası sadece yatın değil, üzerindeki değerli donanımların, elektronik ve mekanik tüm ekipmanların öngörülemeyen, ani, tesadüfi ve dışarıdan gelen rizikolara karşı teminat altına alınmasıdır.

Başvuru Kanalları

Diğer Sigorta Çeşitlerimiz

Yangın Sigortaları

Başınıza gelebilecek aksilikler için Yangın Sigortalarınız hazır!

Filo Kasko Sigortaları

Filonuzdaki araçları Filo Kasko Sigortaları’yla teminat altına alın!

Mühendislik Sigortaları

İşletmenizdeki ekipman ve araçlar Mühendislik Sigortalarıyla teminat altında!

Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone
Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone