Alternatif Bank Mobil
Alternatif Bank A.Ş.

Ücretsiz İNDİR - App Store'da Play Store'da Huawei Store'da
İndir

Alternatif Bank

“Danışman Banka” kimliğimizle, kurumunuza ve size, özel çözümler sunuyor, büyümeye giden yolda sizinle birlikte yol alıyoruz.

BİZİ TANIYIN

Alternatif Bank, Türk bankacılık sektörüne 1991 yılında katıldı. 2013 yılında, Katar’ın ilk özel bankası, bölgenin öncü ve saygın finans kurumlarından biri olan The Commercial Bank (P.S.Q.C), yüzde 75 ile Alternatif Bank’ın hâkim hissedarı oldu.

3 yıllık ortaklığın ardından 2016 yılı sonunda The Commercial Bank’ın yüzde 100 iştiraki haline gelen Alternatif Bank, The Commercial Bank’ın uluslararası vizyonu ve hedefleriyle tam bir entegrasyon sağlayarak hem Türkiye’de hem de uluslararası alanda daha büyük hedefler için yola çıkmış oldu. Mart 2018’de, iki banka arasındaki etkileşimin en üst seviyeye çıkması ile kurumsal dönüşümünü tamamlayan Banka, unvanı, logosu ve kurum kimliğini değiştirerek resmi ticari unvanı olan  Alternatif Bank markasıyla faaliyetlerini sürdürme kararı aldı.

Alternatif Bank olarak kurumsal kültürümüzü tanımlayan değerlerimizi "Danışman Bankacılık" ve "Basiretli Bankacılık" ilkeleri üzerine inşa ederek, “Müşterimizi Sahipleniriz”, “Çözüme Ulaştırırız”, “İlkleri Gerçekleştiririz”, “Yorulmadan Çalışırız”, “İçtenlikle Yaklaşırız” olarak belirledik.

Alternatif Bank, güçlü muhabir banka ilişkileri ve The Commercial Bank’ın desteğiyle ulusal ve uluslararası piyasalarda itibar ve kredibilitesini pekiştirerek faaliyetlerine devam ediyor.

Alternatif Bank, İstanbul’daki Genel Müdürlüğü, 24 şubesi, 1000'e yakın çalışanı ve kusursuz hizmet anlayışıyla her sektörden, üreten, istihdam yaratan, ekonomiye katkı sağlayan kurumlara hizmet vermektedir. Hizmetlerini, geleneksel dağıtım kanalları olan şubelere ek olarak, Alternatif Bank İnternet Bankacılığı, mobil uygulaması, Alternatif Bank Müşteri İletişim Merkezi ve 4.700'den fazla noktada bulunan anlaşmalı ATM ağı aracılığıyla sunmaktadır.

Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone
Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone