Alternatif Bank Mobil
Alternatif Bank A.Ş.

Ücretsiz İNDİR - App Store'da Play Store'da Huawei Store'da
İndir

Alternatif Bank

Tüzel ve Bireysel Bankacılık alanındaki hizmetlerini ‘Danışman Bankacılık’ anlayışıyla sunan Alternatif Bank, büyüme yolculuklarında müşterilerine destek vererek birlikte ilerliyor.

Alternatif Bank

Alternatif Bank Kurumsal Sunum

Alternatif Bank’ı daha yakından tanıyarak değerlerimiz, iş yapış felsefemiz ve finansal tablolarımız hakkında bilgi sahibi olun.

Bizi Tanıyın

Türk bankacılık sektörüne 1991 yılında katılan Alternatif Bank, 2016 yılı sonunda The Commercial Bank’ın yüzde 100 iştiraki haline geldi.

Vizyon ve Misyon

Hizmet odaklı bankacılık anlayışımız ile müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmayı hedefliyoruz.

The Commercial Bank Hakkında

1975 yılında Katar’ın ilk özel bankası olarak kurulan The Commercial Bank, Katar ekonomisinin lider finans kuruluşları arasında yer alıyor.

İştiraklerimiz

İştiraklerimiz olan Alternatif Lease ve Alternatif Yatırım aracılığı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel finansal çözümleri çeşitlendirerek sunuyoruz.

Kalite Politikamız

Sürdürülebilir ve kaliteli bir büyüme sağlamayı amaçlayan bir banka olarak, yetkin ve dinamik insan kaynağının önemini biliyor ve bunu güçlü bir teknolojik alt yapı ile destekliyoruz.

Alternatif Bank Mobil’i Hemen İndirin

Alternatif Bank Mobil uygulamasını kullanarak, her an her yerde bankacılık işlemlerinizi hızlı, kolay ve güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Alternatif Bank Mobil'i İndirin
Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone