İNTERNET ŞUBESİ
MENÜ

The Commercial Bank Hakkında

The Commercial Bank Hakkında
KREDİ HESAPLAMA ARACI

The Commercial Bank Hakkında

1975 yılında kurulan The Commercial Bank (P.S.Q.C.), bugün Katar’ın hızla büyüyen ve çeşitlenen ekonomisinin en önde gelen finansal kuruluşlarından biridir. Katar’ın ilk özel bankası olarak The Commercial Bank (P.S.Q.C.), bireyselden, yerel girişimcilere ve uluslararası kurumlara kadar uzanan geniş müşteri portföyü ile ülkenin ekonomisinde önemli bir rol oynamaktadır..

İzlediği genişleme stratejisinin başarısı sonucunda Umman’daki National Bank of Oman’da %34,9 ve Birleşik Arap Emirliği’ndeki United Arab Bank’ta %40 ortaklık payına sahiptir. Bu başarılı bölgesel büyüme stratejisi doğrultusunda, 2013’te Alternatif Bank’ın çoğunluk hissesini alan The Commercial Bank (P.S.Q.C.), geliştirdiği stratejik ortaklıklar sayesinde, kurumsal bankacılık, sermaye piyasaları, ticari finansman, özel bankacılık ve sendikasyon kredileri konusunda Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman ve Katar genelinde bütünleşik hizmetler ve ülkeler arası işlem imkanı sunmaktadır.

Aralık 2016’dan itibaren Alternatif Bank’ın %100 hissedarı olan The Commercial Bank (P.S.Q.C.); Türkiye’yi orta ve uzun vadede çok önemli bir yatırım merkezi olarak görmekte ve tüm müşterilerine kusursuz bir bankacılık deneyimi sunmayı hedeflemektedir.

Ürün veya hizmet arayabilirsiniz. Kapat