Alternatif Bank Mobil
Alternatif Bank A.Ş.

Ücretsiz İNDİR - App Store'da Play Store'da Huawei Store'da
İndir

Finansal Risk Sigortaları

Finansal Risk Sigortalarıyla maddi kayıplarınız güvende!

Finansal Risk Sigortalarıyla maddi kayıplarınız güvende!

Finansal Risk Sigortaları, başınıza gelebilecek maddi kayıpları güvence altına alan profesyonel sorumluluk sigortalarıdır.

Finansal Risk Sigortaları, Mesleki Sorumluluk Sigortaları konularında güvence sağlar.

Yönetici Sorumluluk Sigortası (D&O Insurance)

Bu poliçe ile sigorta ettirenin ve bağlı ortaklıklarının, yönetim kurulu üyelerinin ve yöneticilerinin piyasa koşulları altındaki gerçek ya da iddia edilen hataları sebebiyle oluşabilecek zararlar bakımından yöneticilerin yasal olarak ödemekle yükümlü olabileceği tazminat tutarları bakımından teminat sağlanmaktadır. Bununla birlikte yöneticilerin maruz kalabileceği savunma masrafları, soruşturma masrafları, kovuşturma masrafları da dahil olmak üzere daha pek çok ek teminat güvence altına alınmaktadır.

Siber Sorumluluk Sigortası (Cyber Liability Insurance)

Siber Sorumluluk Sigortası, işletmenizi siber saldırılardan kaynaklanan kayıplarınızı teminat altına alan bir sigorta poliçesidir.

Alacak Sigortası

Alacak sigortası, işinizi ticari borçların ödenmemesi riskine karşı korur. Faturalarınızın ödenmesini temin eder, ticari faaliyetlerin getirdiği kurumsal ve siyasi riskleri güvenilir bir şekilde yönetmenizi sağlar. Ticari bir alacağın ödenmemesine bağlı olarak ortaya çıkabilecek kayıpları tazmin eden alacak sigortasının nihai amacı, faaliyetlerinizi büyük ölçekli kayıplardan korumak ve ka^rlı bir şekilde büyümesine yardımcı olmaktır.

Kefalet Sigortası

Uluslararası terminolojide "Surety Bond" veya "Bonding" olarak isimlendirilen bu sigortacılık ürünü, bankacılık sisteminin sağladığı teminat mektuplarına muadil özelliktedir. Kefalet Sigortası sağlayan sigorta şirketi, borçlunun sözleşmeden ve/veya kanundan doğan yükümlülüğünü yerine getirmemesi riskine karşı alacaklıya/işverene ilgili sözleşme tutarının ödenmesi teminatını sağlamaktadır.

Başvuru Yolları

Diğer Sigorta Çeşitlerimiz

Nakliyat Sigortaları

Nakliyat Sigortaları'yla aklınız nakliyatlarınızda kalmasın!

Diğer Elementer Sigortalar

İhtiyacınız olan Diğer Elementer Sigortalar için tıklayın!

Sorumluluk Sigortaları

Sorumluluklarınız Alternatif Bank’la teminat altında!

Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone
Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

QR kodu okutarak Alternatif Bank Mobil uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

qr code phone