İşe Alım Süreci

“Fırsat Eşitliği” anlayışımız ile Bankamızı geleceğe hazırlıyoruz…

İşe Alım Süreci

İş birimlerimizin stratejik iş ortağı olarak ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ediyor, en uygun adayları Bankamıza kazandırmayı hedefliyoruz.

Alternatif Bank Ailesi’ne katılmak isteyen deneyimli ve  deneyimsiz adaylar için farklılaşan işe alım süreçleri uyguluyoruz.

  • Deneyimli adaylara yönelik pozisyonlarda, görevin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip, yüksek performans odaklı, kurum kültürümüze uyum sağlayabilecek, üniversite mezunu adaylar değerlendirme süreçlerimize dahil edilerek, işin gereklerine uygun bulunmaları halinde Ailemize katılabilirler.
  • Deneyimsiz adaylara yönelik pozisyonlarda, mülakat görüşmeleri öncesinde adaylara Genel Yetenek Sınavı uygulanır.

Genç Alternatif Bank’lı Programlarımız:

Henüz öğrenimi devam eden adaylarımız 3 farklı staj süreci kapsamında başvuruda bulunabilir

  • Lise Stajı : İlgili eğitim dönemi boyunca haftada 3 gün stajına devam edebilecek adaylar değerlendirilir. Başvurular  YetenekveGelisimYonetimi@alternatifbank.com.tr mail adresine özgeçmişlerini göndererek yapılabilir.
  • Yaz Dönemi Zorunlu Staj : Öğrenim gördüğü okul ve bölümü kapsamında zorunlu stajı bulunan öğrenciler, Mart – Mayıs ayları arasında değerlendirilmek üzere YetenekveGelisimYonetimi@alternatifbank.com.tr mail adresine özgeçmişlerini göndererek başvuru yapabilirler.
  • Uzun Dönem Staj : "Gelecek Sen" isimli uzun dönem staj programımız ile, üniversitelerin 3. sınıf, 4. sınıf ve yüksek lisans öğrencilerine 3 - 6 aylık sürelerde, sektörümüzü, bankamızı ve bölümlerimizi yakından tanıma ve deneyimleme imkanı sağlıyoruz.

Ailemize Katılmak İster misiniz? İş başvurusu yapmak için tıklayınız.
İlginizi Çekebilir

Vizyon ve Misyon

Hizmet odaklı bankacılık anlayışımız ile müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmayı hedefliyoruz.

The Commercial Bank Hakkında

1975 yılında Katar’ın ilk özel bankası olarak kurulan The Commercial Bank, Katar ekonomisinin lider finans kuruluşları arasında yer alıyor.

Alternatif Bank Mobil’i Hemen İndirin

Alternatif Bank Mobil uygulamasını kullanarak, her an her yerde bankacılık işlemlerinizi hızlı, kolay ve güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Alternatif Bank Mobil'i İndirin
Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

Cep telefonu numaranızı yazın, Alternatif Bank Mobil uygulaması bir SMS ile cebinize gelsin.